KAS TAS IR?

Nav obligāti jāsēž mājās un jāmēģina nosist laiks pie kārtējās Neflix filmas, lai pašizolētos, tāpēc piedāvājam aizlaist 2 dienu individuālā Piedzīvojumā pie dabas ar savējiem. Tev būs iespēja laivot, supot, doties pārgājienā un izgāzt līkumu ar velo vai elektro velo pa ceļiem un neceļiem. Ar Piedzīvojumu pie dabas mēs nedomājam Cenu tīreļa purva apmeklējumu un grūstīšanas uz koka laipas ar vēl miljons cilvēkiem, bet aktīvāka nodarbe nedaudz tālāk no Rīgas ar foršiem apskates objektiem. Superīgas emocijas, skaistas vietas un amazing pavadīts laiks. Vienā vārdā sakot tas būs divdienieks ar aktīvu atpūtu, kurā mēs par VISU parūpēsimies, bet tev atliks tikai baudīt. Parūpēsimies gan par inventāru, gan par nakšņošanu, gan arī par ēšanu. WOW!!! WOW!!! WOW!!!!

Piedzīvojums ir individuāls jeb paredzēts tev un kādam tavam draugam (draudzenei), pāriniekam (pāriniecei) vai nelielai ģimenei (2+1). Tas ir orientēts uz dabas objektiem un skaistiem skatiem, lai tu varētu pašizolēties un ievērot 2m distanci no “svešajiem”. Piedzīvojums, kurā tu saelposies svaigu gaisu un enerģiju turpmākajiem darbiem. Piedzīvojuma laikā apmeklēsi iežus, alas, avotus, ūdenskritumus un baudīsi pavasari. Tas būs riktīgi “kruti”.

Mūsu Piedzīvojumu komanda ir bāzēta Cēsīs un šeit mēs pazīstam katru sīkāko meža stūrīti līdz pašam svaigākajam suņa kaksim, tāpēc arī savu Piedzīvojumu programmu esam izplānojuši pa skaistākām Cēsu apkārtnes un Gauja Nacionālā parka vietām. Pili un Cēsu muzejus atstāsim citām reizēm, lai šoreiz koncentrētos uz dabas objektiem pie Cēsīm un tuvās / tālās Cēsu ārēs. Piedzīvojumā mēs būsim parūpējušies par VISU – inventāru, maršrutu un pat ēdienu, tāpēc tev atliks tikai baudīt mūsu saorganizēto 2 dienu Piedzīvojumu.

Daba. Pavasaris. Pašizolācija. Superīgi pavadīts laiks.