fbpx
Ieeja klientiem
Laivošanas Piedzīvojums brīvajām sirdīm
Airu Tinderis
Abava: Plostkrogs - Abavas
 • Jūlijs 2024

  20.07 - 21.07.2024

  VIETU NAV
 • 2

  dienas

 • 80€

  piedzīvojuma cena

 • 80€

  piedzīvojuma cena

 • Grūtība (Viegls)

 • Airu Tinderis (27-42): Abava
 • 2

  dienas

 • 80€

 • Grūtība (Viegls)

  • Airu Tinderis (27-42): Abava
 • 2

  dienas

 • 80€

  piedzīvojuma cena

 • Grūtība (Viegls)

Kas tas ir?

Nebeidzamas sarakstes iepazīšanās aplikācijā. Tad beidzot ar sakarīgāko aizej uz Tinder randiņu un saproti, ka galīgi nav pa ceļam. Internetā likās daudz kopīga, bet te nu nesaies - viņam ir sieva vai viņai vīrs, un vispār viņam / viņai nemaz nepatīk braukt ar velo, bet sēdēt pie TV ar aliņu un čipšiem - kārtējā laika izšķiešana un tāpēc jādzēšas ārā no tā stulbā Tindera. Līdz atkal pēc kāda laika šī aplikācija kā tāds bumerangs ir atpakaļ tavā telefonā dodot tai jau desmito iespēju - pildi aprakstu, paplašini rādiusu, lai paķertu papildus arī svaigu gaļu, lādē smukākas bildes un apburtais loks ir atgriezies. Tu esi atpakaļ Tinderī, lai pēc n-tajiem randiņiem dzēstos ārā un turpinātu visu no sākuma.

Tāpēc mums ir piedāvājums aktīvām brīvajām sirdīm iepazīties aktīvā pasākumā pie dabas. Būsim brīvi puikas un brīvas meitenes vecuma diapozonā no 27 līdz 42 gadiem, kas pavadīs brīvdienas kopā pa dienu laivojot un iepazīstoties, bet vakaru pavadīsim labiekārtotā laivotāju apmetnē pie ugunskura un ar nelielu savstarpējo ballīti. Pat tad, ja tev neizdosies šajā pasākumā atrast otru pusīti, tad būsi aktīvi pavadījis brīvdienas ar foršiem cilvēkiem un ieguvis duci labus draugus.

Mums jau iepriekš bijuši divi šādi pasākumi ar ļoti labāk atsauksmēm, tāpēc laižam atkal. Šoreiz mums pavisam jauns maršruts un jauna upe Abava pa kuru 2 dienu Piedzīvojumā laivosim no Plostkroga līdz Abavām. Īsumā sākot sāksim nedaudz aiz Kandavas (uz Sabiles pusi), bet beigsim pārsimts metrus aiz Rendas. Abās dienās kopā plānoti aizraujoši 38km, kurus esam sadalījuši pa 22km pirmajā dienā un 16km otrajā. Pa vidu piestāsimies, lai nopeldētos pie Abavas rumbas un baudīsim vēl citus šīs skaistās Kurzemes upes jaukumus. Ļoti foršs un aizraujošs maršruts, ja gribās laivot pa kādu straujāku un mazāku upīti ar pasakainiem skatiem apkārt.

TRīS iemesli, kāpēc pievienoties:

 1. Iespēja atrast savu lielo mūža mīlestību
 2. Aktīvas brīvdienas tepat Latvijā pie dabas
 3. Laivošana pa dienu, ballīte vakarā

RīgaPlostkrogs

Kāds ir aptuvenais plāns?

 • 1. diena

  Satiekamies plkst. 11:00 pie Plostkroga tilta, kas atrodas aptuveni viduspunktā starp Kandavu un Sabili. Sagrupējāmies pa diviem vienā laivā - džeki ar meitenēm un meitenes ar džekiem. Esam gatavoti doties Abavā. Iepazīšanās, piknika pauzes, čalas, šļakatas un upe. Pēc aptuveni 22km un dažu stundu nesteidzīgas laivošanas stājam krastā, kur iekārtojamies apmetnē, kurinām ugunskuru un baudām vakaru meža ballītē. Nakts labiekārtotā apmetnē Abavas krastā.

 • 2. diena

  No rīta ceļamies un laivojam tālāk. Šodien atkal nesteidzīgi 16km un nesteidzīgas dažas stundas ar piknikiem, čalām un prieka. Pēcpusdienā finišejām Abavās (Rendā), kur beidzas mūsu superīgās laivošanas brīvdienas, lai dotos mājās un katrs savās ikdienas gaitās. Foršās brīvdienas ir pagājušas, satikti jauni draugi ar ko kopā pavadīt laiku, iespējams satikta lielā mūža mīla vai vienkārši tāpat un bez iemesla ir smaids līdz ausīm. Uz tikšanos.

 • Plāns ir tikai aptuvens un tajā var gadīties izmaiņas, bet kopumā tas būs tāds, kā ir aprakstīts augstāk.

Kā notiek airu Piedzīvojums?

Airu Piedzīvojums notiek ar laivām jeb tas ir laivošanas Piedzīvojums, kurā laivojam pa kādu foršu maršrutu. Mūsu laivas ir paredzētas 2 personām jeb tās ir divvietīgas. Tajās varēsi gan izstiept kājas, gan apēst maizīti, gan pačillot un pabaudīt braucienu.

Visas Piedzīvojumam nepieciešamās mantas vedam paši ar laivām un tajās ir pietiekoši daudz vietas. Protams, pietiek vietas tikai tad, ja to daudzums ir saprāta robežās nevis līdz paņemts tosteris, fēns, veļas mašīna un vecmāmiņas pūra lāde. Tādā gadījumā, gan vajadzēs domāt ko no tā visa atstāsi krastā.

Pirms Piedzīvojuma satiekamies iepriekš norunātajā vietā un saorganizējam auto pārdzīšanu uz beigām, kur tie mūs sagaida beidzot Piedzīvojumu. Tu droši vari doties uz šo Piedzīvojumu individuāli vai kopā ar kādu no grupas biedriem. Sīkāku info par loģistiku vari izlasīt šī Piedzīvojuma "Biežāk uzdoto jautājumu" sadaļā.

Ko mēs ēdīsim un kur mēs našņosim?

Lai baudītu pēc iespējas vairāk dabu un Piedzīvojums būtu aizraujošāks kā arī nedaudz mežonīgāks, mēs nakšņosim savvaļā jeb brīvā dabā teltīs. Tas būs tavs miljons zvaigžņu hotelis. Cik tas būs ērts, tīrs vai smaržīgs ir atkarīgs tikai no tevis paša. Pēc dienas emociju pārpilnības un noguruma, tur tiks gulēts vissaldākais miegs un sapņoti viskrāsainākie sapņi. Teltis celsim labiekārtotā laivotāju apmetnē ar galdiņiem, soliņiem un WC. Īstā vieta kur redzēt aktīvo cilvēku īsto seju nevis teksts "man patīk aktīvā atpūta", bet īstenībā zb ir gulēt teltī un atpūsties pie ugunskura.

Ēšanai pa dienu izmantosim līdzpaņemtās siermaizītes, desmaizītes, šokolādes, čipšus utml., kas nu kuram šķitīs piemērotākais, ērtākais un gardākais līdzi paņemšanai. Pasakains pikniks kādā skaistā vietā maršruta laikā? Yes, tas būs. Vakarā kurināsim ugunskuru un cepsim desas vai kartupeļus ugunskurā ko nu katrs vēlēsies, bet kopistiski klāsim galdu ar uzkodām.

Ko man vēl vajadzētu zināt?

Piedzīvojumā tu droši vari doties arī viens pats, jo mēs tev neprasīsim mistiskas piemaksas par vienvietīgu numuriņu tikai tāpēc, ka mēs tev nevaram atrast istabiņas biedru vai citu dīvainu atrunu. Tieši otrādi, ļoti daudzi brauc vieni paši un tādā gadījumā tev būs iespējams iepazīties ar jauniem draugiem 😉

Ja ir vēlme čīkstēt un būt īgnam par sīkumiem, tad šis nebūs īstais Piedzīvojums, jo tas bojā gan mikroklimatu grupā, gan garastāvokli pārejiem grupas biedriem, tāpēc mēs savos Piedzīvojumos vēlamies redzēt pozitīvus ceļotgribētājus. Grupas vadītājs "neauklēsies" ar kaprīzajiem cilvēkiem, bet tos vienkārši ignorēs, lai laiku veltītu tiem, kas vēlas baudīt Piedzīvojumu. Grupa ir maziņa, kas parasti izvēršas par ļoti draudzīgu kompāniju un tāpēc "kasīties" gribētājiem tajā nebūtu īstā vieta.

Papildus iesakām izlasīt biežāk uzdotos jautājumus.

Biežāk uzdotie jautājumi:

 • 1. Kas nepieciešams līdz?

  Pats galvenais tev ir jābūt līdz amazing garīgajam un vēlmei forši pavadīt laiku. Tālāk viss sekundāri - mēs nakšņosim dabas apmetnē teltīs nevis kādā viesu mājā vai namiņā, tāpēc tev būs nepieciešama telts, guļammaiss un spilventiņš. Ja tev nav savas telts vai guļammaisa, tad mēs tev to varam sagādāt par attiecību, bet taisnīgu samaksu 15eur apmērā. Vēl tev būs nepieciešams līdz aktivitātei un laikapstākļiem atbilstošs apģērbs. Nav nepieciešams speciāls ekipējums, bet noteikti tāds sportisks, lai brīvi un ērti justos Piedzīvojumā. Tev noteikti vajag līdz peldkostīmu vai peldbikses, dvieli, kādus našķus un kaut ko dzeramu, lai veldzētu slāpes. Paņem līdz arī nelielu mugursomu, lai saliktu sasmērētās desmaizes, tēju, ūdeni un varbūt arī balzāmiņu siltumiņam. Un vēl, protams, arī kaut kas ēdams vakariņām. Ideālā gadījumā būtu, ja mantas varētu salikt ūdensizturīgā maisā, bet ja tāda nav, tad vienmēr var visu salikt lielajā miskastes maisā aizsienot galu. Ar mantām noteikti nevajag pārspīlēt, jo visas mantas ņemsim un vedīsim līdz uz ūdens.

 • 2. Kā mēs nokļūsim uz Piedzīvojumu un atpakaļ?

  Uz Piedzīvojuma sākumu nokļūšana ir ar saviem privātajiem transportiem. Ja tev nav savs privātais transports, tad ir iespējams doties ar sabiedrisko transportu. Mēs noteikti mēģināsim saorganizēt un palīdzēt, lai tie kas brauc ar savu transportu paķer pa ceļam tos, kas ar privāto transportu nedodas, jo tādā veidā ir iespējams dalīt degvielas izmaksas (win-win).

 • 3. Kā pieteikties Piedzīvojumam?

  Braucienam var pieteikties mūsu mājas lapā spiežot uz pogas "PIETEIKTIES" un aizpildot pieteikuma formu, kas atrodas zem Piedzīvojuma apraksta. Tā kā interesenti ir daudzi, bet reālie braucēji nav visi, tad Piedzīvojuma dalības apstiprināšanai ir nepieciešams avansa maksājums. Avansa maksājuma lielums ir atkarīgs no konkrētā Piedzīvojuma. Apmaksājot šo avansu tev tiek apstiprināta vieta Piedzīvojumā. Atsakoties no dalības Piedzīvojumā avansa maksājums netiek atmaksāts kā arī netiek pārcelts cita brauciena dalības apstiprināšanai.

 • 4. Cik ilgi es varu domāt, ja vēlos pieteikties?

  Domāt var tik ilgi, kamēr ir pieejamas brīvas vietas. Pēc tam varēs turpināt domāt, bet braucienā vietas vairs nebūs.

 • 5. Pieteicos, ko tālāk?

  Pēc pieteikšanās piefiksē un rezervē sev šos datumus, kā arī lēnām sāc gatavoties. Dažas dienas pirms Piedzīvojuma sākuma datuma, parasti attiecīgās nedēļas sākumā, bet ne vēlāk kā 4-5 dienas pirms, saņemsi informatīvo e-pastu ar tikšanās laiku un citu svarīgu "kas / kur / kad" info kas skar Piedzīvojuma norisi.

 • 6. Kā notiek līguma parakstīšana?

  Fiziska līguma parakstīšana nenotiek. Piesakoties Piedzīvojumam pēc pieteikuma formas aizpildīšanas un pirms apmaksas veikšanas ir iespējams iepazīties ar Piedzīvojuma līgumu un nepieciešamības gadījumā arī to saglabāt. Avansa rēķina apmaksa ir apstiprinajums šim attiecīgajam Piedzīvojuma līgumam.

 • 7. Vai ir iespējams līgumu parakstīt klātienē?

  Nē nav iespējams, jo mēs ĻOTI bieži laiku atrodamies piedzīvojumos ārpus Latvijas (skatīt mājas lapā Piedzīvojumu sarakstu). Vēl ik pa laikam starp Piedzīvojumiem mūs var sastapt Cēsīs.

 • 8. Kā ar COVID?

  Mēs cilvēkus nešķirojam un katra paša atbildība ir potēties vai nepotēties, tāpēc arī katram pašam jāuzņemas atbildība par sevi. Protams, viss notiks tā, lai tas nav pretlikumīgi. Ņem vērā arī to, ka tev ir jāizvērtē sava pašsajūta un ar vīrusa pazīmēm šajā aktivitātē piedalīties nevarēs.

 • 9. Vai ir vēl kaut kas svarīgs?

  Brauciena mikroklimats un foršums lielā mērā ir atkarīgs no pašiem braucējiem, tāpēc ja tev patīk meklēt kašķi vai “pačakarēt prātu” organizatoriem un pārējiem brauciena dalībniekiem, tad šis brauciens nebūs domāts tev. Mums iepriekš ir gadījušās pāris īgnas tantes, kas visiem izbesīja, tāpēc ja arī tu nekontrolē savu garastāvokli – NEBRAUC! Grupas vadītājam VIENMĒR ir taisnība (pat ja nav) un tāpēc, ja esi nolēmis pievienoties tev nāksies viņu klausīt.

Apmaksas nosacījumi:

• Depozīta maksājums piesakoties 65EUR (personai) vietas rezervēšanai.

• Pilns atlikušais maksājums jāveic ne vēlāk kā 7 dienas pirms Piedzīvojuma sākuma datuma.

Tā kā mēs saņemam ĻOTI daudz pieteikumus, bet reālie braucēji nav visi, tad vieta tiek apstiprināta un rezervēta tikai pēc depozīta apmaksas.

Vecuma ierobežojumi:

• Minimālais Piedzīvojuma dalībnieka vecums 27 gadi.

• Maksimālais Piedzīvojuma dalībnieka vecums 42 gadi.

Cik tas maksā?

Ja pieteiksies tagad, tad tev būs iespēja pievienoties mums šajā fantastiskajā Piedzīvojumā būs ar atlaidīti un dalības maksa ir 65 EUR. Vēlāk Piedzīvojuma dalības maksa būs 80 EUR, arī sarunāt vairs pa lēto nevarēs. Cenā ietilpst viss zemāk aprakstītais. Vietu skaits braucienā ir ĻOTI ierobežots, tāpēc neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi 😉

Pirmā iemaksa piesakoties Piedzīvojumam 65EUR

Piedzīvojuma cenā IR iekļauts:

 • 2 dienu laivošanas Piedzīvojums
 • Vieta divvietīgā laivā jeb laivas noma
 • Glābšanas veste un airis
 • Laivošanas instruktāža un tehniskais atbalsts Piedzīvojuma laikā
 • Grupas vadītāja atbalsts grūtos un prieka brīžos
 • Laivošanas Piedzīvojuma plānošana un plāna izstrāde

Papildus izmaksas:

 • Transports uz / no pasākumu
 • Dzērieni, ēdieni un uzkodas

* Un papildus Piedzīvojumā ir iekļautas tās lietas, ko nevar novērtēt ar naudu – superīgas emocijas, forša kompānija, jauni draugi, ikdienas smieklu deva un ideāli pavadīts laiks.