fbpx
Ieeja klientiem

Mums ļoti patīk savs inventārs un tāpēc savos Piedzīvojumos pārsvarā izmantojam un koncentrējamies uz mūsu pašu inventāru. Ārpus Piedzīvojumiem šo inventāru mēs piedāvājam tev iznomāt. Tas nozīmē, ka inventārs būs kvalitatīvs un pārbaudīts mūsu aktivitātēs - tas būs ar garantiju Piedzīvojumiem.

Mēs ļoti saudzīgi izturamies pret savām lietām un mums ir svarīgi, lai tās kalpo pēc iespējas ilgāk, tāpēc piedāvājums ir domāts TIKAI tiem kas ciena un labi izturās pret svešu mantu, šajā gadījumā mūsu, arī pat tad, ja tā ir nomas manta NEVIS ar ideju "Nav mans un man po*uj, kas ar to notiek pēc tam".

Tātad ko mēs tev varam piedāvāt?

ELEKTRO FATBIKE NOMA

Mums ir savi elektriskie FatBike, kas izcili piemēroti braukšanai pa zemas kvalitātes segumu - meža ceļi un takas, lauku ceļi utml. Mums kopā ir 10 elektriskie FatBike, bet šis skaits visu laiku palielinās, tāpēc varam izīrēt arī lielāku komplektu skaitu.
Braucot ar šo velo rodas tāda kā neliela atkarība un tas nav domāts tikai sliņķiem vai resnīšiem, tas ir domāts tiem, ka vēlas braukt ar velo un baudīt, kā arī paķert nelielu adrenalīnu.
Elektrība tev pietiks 30-80km lielai distancei atkarībā no tava braukšanas un svara. Braucot eko režīmā un ar ne pārāk lielu svaru nobrauksi 80km, bet braucot sporta režīmā vai ar lielāku svaru nobrauksi 30km. Vidēji sanāk kādie 50km.
Elektro velo ierobežojumi ir braucēja svaram un augumam - max svars 100kg, min augums 160cm, max augums 195cm.
Izīrējot elektro velo tu saņemsi elektro velo ar pilnu bateriju un velo ķiveri. Lādētājs netiek dots līdz un pašrocīga elektro velo lādēšana ir kategoriski aizliegta.

* Ja īrēsi vismaz 1ogab, tad piegāde visā Vidzemē (līdz 100km no Cēsīm) būs bez maksas - aizvedīsim uz tev nepieciešamo vietu un arī pēc tam aizbrauksim pakaļ.
* Ja īrēsi vismaz 6gab, tad piegāde Cēsu apkārtnē (līdz 20km no Cēsīm) būs bez maksas - aizvedīsim uz tev nepieciešamo vietu un arī pēc tam aizbrauksim pakaļ.
* Ja īrēsi mazāk par 6gab, tad būs jāizvēlas maršruts Cēsu apkārtnē no mūsu bāzes vietas Cēsīs, jo inventāra saudzēšanas nolūkos klientam pašam transportēšana nav atļauta.

Cenas:
-) darbdienās 39eur (1 baterijas izlāde, bet ne ilgāk kā 1 tekošā diena)
-) brīvdienās 49eur (1 baterijas izlāde, bet ne ilgāk kā 1 tekošā diena)

Ja velo skaits ir mazāks nekā augstāk minēts vai nepieciešams nestandarta risinājums, tad varam tev aizvest uz tev nepieciešamo vietu, kur var piebraukt ar auto. Piegādes cena ir 50eur par katriem 100km neatkarīgi no velo skaita. Cenā iekļauts mūsu laiks, degviela un auto nolietojums utml izmaksas.

SUP DĒLIS UN INVENTĀRS

Mēs ļoti daudz vasarā laiku pavadām uz ūdeņiem ar SUP dēļiem zem kājām, tāpēc varēsim tev ieteikt labāko maršrutu un braukšanas knifus ne tikai pliki iznomāt dēli. Tas nozīmē, ka esam sava veida šīs lietas profesionāļi, kas zin ko un kā nevis iznomā dēli un parāda virzienu uz ezeru.

SUP inventāra komplektā ietilpst - SUP dēlis, airis, pumpis, līša (stiprināšanai pie kājas), drošības veste (peldveste). Mums kopā ir 12 SUP dēļu komplekti, bet šis skaits visu laiku palielinās, tāpēc varam izīrēt arī lielāku komplektu skaitu.

* Ja īrēsi vismaz 12gab, tad piegāde visā Vidzemē (līdz 100km no Cēsīm) būs bez maksas - aizvedīsim piepumpētus SUP dēļus uz tev nepieciešamo vietu un arī pēc tam aizbrauksim pakaļ.
* Ja īrēsi vismaz 6gab, tad piegāde Cēsu apkārtnē (līdz 20km no Cēsīm) būs bez maksas - aizvedīsim piepumpētus SUP dēļus uz tev nepieciešamo vietu un arī pēc tam aizbrauksim pakaļ.
* Ja īrēsi mazāk par 6gab, tad tev pašam būs jābrauc pakaļ. Paņemšana un atvešana būs Cēsīs. SUP dēļi būs nepiepumpēti un salikti pārvietošanas somās.

Minimālais īres SUP dēļu skaits ir 2gab. Pa vienam ir iespējams izīrēt tikai darbdienās un arī tad, ja atrodamies šajā vēlamajā laikā uz vietas savā bāzītē.

CENAS DARBDIENĀS
-) 20EUR (līdz 4h)
-) 30EUR visa diena (vienas dienas ietvaros)

CENAS BRĪVDIENĀS
-) 25EUR (līdz 4h)
-) 35EUR visa diena (vienas dienas ietvaros)

Ja SUP dēļu skaits ir mazāks nekā augstāk minēts vai nepieciešams nestandarta risinājums, tad varam tev aizvest jau piepūstus dēļus uz tev nepieciešamo vietu, kur var piebraukt ar auto. Piegādes cena ir 50eur par katriem 100km neatkarīgi no dēļu skaita. Cenā iekļauts mūsu laiks, degviela un auto nolietojums utml izmaksas.

TELTIS UN PĀRGĀJIENA EKIPĒJUMS

-) Telts (vienvietīga ~1.5kg) 15eur dienā (aptuvenais modelis)
-) Telts (divvietīga ~3kg) 10eur dienā (aptuvenais modelis)
-) Piepūšams paklājiņš 5eur dienā (aptuvenais modelis)
-) Guļammaiss (komforts +10C) 3eur dienā (aptuvenais modelis)
-) Pārgājiena mugursoma (40L) 10eur dienā (aptuvenais modelis)
-) Trekinga nūjas 3eur dienā (aptuvenais modelis)

FIFI ŠŪPUĻTĪKLS / HAMMOCK

Te nav daudz ko piebilst, jo visu par šiem šupuļtīkliem un hammokiem var izlasīt FIFI mājas lapā https://fifi.world

Cenas:
-) 3eur (1 diena) - BBQ iesms
-) 10eur (1 diena) - šūpuļtīkls
-) 10eur (1 diena) - odu tīkls
-) 15eur (1 diena) - lietus pārsegs

KONTAKTI

E-pasts: [email protected]
Tel.: +371 2 93 43 132
Tel.: +371 29 343 132 (Whatsapp)

Kad esam tālu prom Piedzīvojumos, iespējams nevarēsi mums uzzvanīt un mūsu atbildes varētu kavēties, tādā gadījumā raksti mums uz Whatsapp +371 29 343 132 un atbildēsim cik vien drīz iespējams.