fbpx
Ieeja klientiem

Piedāvājam tev un tavam uzņēmumam veidot neformālu, neaizmirstamu un foršu korporatīvo Piedzīvojumu gan Latvijā, gan Baltijā, gan Eiropā, gan arī jebkurā vietā Pasaulē. as var būt gan pāris stundu vai vienas dienas aktīvās atpūtas pasākums Latvijā, gan arī daudzdienu Piedzīvojumu ceļojums tālu prom ārpus mūsu zemes robežām.

Piedzīvojumos plašajā pasaulē laižam jau kopš 2012. gada un tāpēc šajā laikā esam uzkrājuši pieredzīti. Ir bijuši gan prieka, gan arī grūti brīži, bet tāpēc jau tas ir PIEDZĪVOJUMS. Mūsu komandā ir: Tālo Piedzīvojumu speciālists, kas to vien dara, kā blandās pa pasauli laižot pāri Indijai ar tuk-tuku, braucot ar pussabrukušiem vietējo autobusiem, nakšņojot koka būdās un ejot uz Tinder randiņiem ar iezemiešu meičām. Tad mums vēl ir pārgājienu speciālists, kurš ir piedzimis guļammaisā ar pārgājiena apaviem kājām un mugursomu plecos. Mums ir savs kapteinis, kas tevi var aizvest tālēs zilajās. Mums ir savs sniega cilvēks, kam asins dzīslās plūst sniega upes un puņķu vietā pa degunu nāk lāstekas. Un kā tad bez velo cilvēka, kam pēdu vietā ir pedāļi. Vot tā ir mūsu superkomanda, tādi mēs esam.

Šobrīd varam saorganizēties un piedāvāt pasākumus grupām no 4 līdz 30 cilvēkiem. Mums ir ĻOTI svarīgs, lai pasākums būtu tik foršs cik foršu to esam iecerējuši un ar lielām grupām tas nav iespējams, tāpēc arī 30 cilvēku grupa ir maksimums. Nu varbūt vēl varētu sarunāt uz 40 cilvēkiem, ja saplāno un pielāgo maršrutu tik lielai grupai, bet vairāk gan nebūs iespējams, tad ir jārīko sporta spēles un mēs sporta spēles nerīkojam – nu vismaz pagaidām.

Aktīvās atpūtas Piedzīvojumi Latvijā un Baltijā

Mums ir "Piedzīvojumu vēstniecība" Cēsīs un šajā apkārtnē pazīstam visu – nu tā, ka tiešām visu no A-Ž. Zinām Mirdzas tantes labākās sēņu vietas un kur kaimiņu Jāņokulis slēpj dzidro no sievas, pat vietējos odus varam sarunāt pa draugam, lai viņi kož mazāk, tāpēc Cēsu apkārtnē un Gaujas Nacionālajā parkā varam saoganizēt vislabāko pasākumu pa vietām un nevietām.

Ja Gaujas "Našional Park" tev nav pa prātam, tad arī pārējā Latvija un Baltija mums nav sveša un ir izbraukāts krustām šķērsām tieši 153.7 reizes. Mums patīk būt dabā, pie dabas un zem dabas, tāpēc ir sava datubāzīte un zināšanas par kas, kur, kad un ar ko mēs varētu sadarīt daudz foršas lietas.

1. Aktīvās atpūtas monotlons (viena aktivitāte)

Mums ir inventārs, mums ir prasmes un mums ir superīgi maršruti, tāpēc vari izvēlēties vienu no aktivitātēm, kuru mēs tev saorganizēsim pa kādu foršu vietu. Tas var būt pāris stundas vai vairākas dienas. Ideālā variantā kādas 3-4h, jo tad tas ir baudāmi un neapnīk.

Aktivitātes:


 • Pārgājiens – gar jūru vai pa ceļiem, mežiem, takām un brikšņiem
 • Laivošana – pa upēm un ezeriem
 • Supošana – pa purviem saullēktos un saulrietos vai gluži tāpat kā ar laivošanu pa upēm un ezeriem.
 • Kalnu velosipēds – gar jūru vai pa ceļiem, meža ceļiem un takām
 • Elektriskais bezceļu velosipēds (fatbike) – gar jūru vai pa ceļiem, meža ceļiem un takām

Monotlonā katrā no pasākumiem piedāvājam vienu no šīm aktivitātēm jeb viss pasākums būs balstīts uz šo aktīvās atpūtas veidu + dažas papildlietas (ēšana, apskates objekti, kāds uzdevumiņš utml. Ja interesē vienā pasākumā vairākas aktivitātes, tad lasi zemāk (par duatlonu un triatlonu).

Laivošanu un supošanu ir iespējams kombinēt – daļa grupas laivo, bet daļā airē ar supu, jo cits uz ūdens virsmas labāk laiku pavada laivojot, bet cits supojot.

Pasākuma ilgums – varam saorganizēt gan dažu stundu, gan dienas, gan arī vairāku dienu Piedzīvojumu:


 • Dažas stundas – tas var būt darbdienā pēc darba uz pāris stundām, tas var būt pēcpusdiena, tas var būt jebkurā dienā uz pāris vai dažām stundām. Ideālā gadījumā, ja tas būtu ne vairāk kā 1-2h brauciena attālumā, lai ceļš uz to nesanāk ilgāk par pašu aktivitāti. Foršs pasākums, lai nosvinētu kādu jubileju vai veiksmīgu projekta noslēgumu. Papildus inventāram un maršrutam pēc vēlmēm varam parūpēties par transportu (uz / no), ēšanu.
 • 1 diena – no dažām stundām līdz pilnai dienai. Papildus inventāram un maršrutam pēc vēlmēm varam parūpēties par transportu (uz / no), ēšanu.
 • 2 un vairāk dienas – daudzdienu monotlona Piedzīvojums, kurā mēs bez jau konkrētās aktivitātes papildus pēc vēlmēm parūpēsimies par transportu (uz / no), ēšanu un nakšņošanu pēc izvēles (kempings, viesu māja, telts atpūtas vietā ar ugunskuru utml.)

Visām tūrītēm nodrošinām savu grupas vadītāju, kas ar jums būs gan priekos, gan bēdās līdz pasākuma beigu zvans mūs šķirs.

2. Aktīvās atpūtas duatlons (divas dažādas aktivitātes)

Iespējams tev liekas par garlaicīgu visu dienu vai vairākas dienas pēc kārtas darīt vienu un to pašu, tāpēc šeit bluži tāpat kā iepriekš apraktītajā monotlonā tu izvēlies aktivitāti, bet šoreiz ir iespējams izvēlēties divus dažādus aktivitātes veidus.

Aktivitāšu varianti:


 • Pārgājiens + laivošana / supošana
 • Pārgājiens + velo (kalnu velo vai elektriskais bezceļu)
 • Laivošana / supošana + velo (kalnu velo vai elektriskais bezceļu)

Pasākuma ilgums – varam saorganizēt gan dažu stundu, gan dienas, gan arī vairāku dienu Piedzīvojumu:


 • 1 diena – no dažām stundām līdz pilnai dienai. Piemēram, dažas stundas laivo, bet pēc tam laid ar elektrisko velosipēdu. Vai arī sākumā pārgājiens un tad laivošana. Kombinācijas ir dažādas un vari izvēlēties sev vēlamāko. Papildus inventāram un maršrutam pēc vēlmēm varam parūpēties par transportu (uz / no), ēšanu.
 • 2 un vairāk dienas – daudzdienu duatlona Piedzīvojums. Ir iespējams vienu dienu darīt vienu aktivitāti un citā otru vai arī vienā dienā apvienot abas aktivitātes darot katru pa dažām stundām un tieši tāpat arī pārējās dienas – darīt vienā dienā abas izvēlētās aktivitātes. Izvēle ir tavās rokās, tāpēc atliek tikai sākumā izdomāt cik stundas vai dienas tev būs pasākums, vēlamās aktivātes un tad mēs pēc tā sastādīsim maršrutu. Bez jau konkrētās aktivitātes papildus pēc vēlmēm varam parūpēties par transportu (uz / no), ēšanu un nakšņošanu pēc izvēles (kempings, viesu māja, telts atpūtas vietā ar ugunskuru utml.)

Visām tūrītēm nodrošinām savu grupas vadītāju, kas ar jums būs gan priekos, gan bēdās līdz pasākuma beigu zvans mūs šķirs.

3. Aktīvās atpūtas triatlons (trīs dažādas aktivitātes)

Ja tev ir par "īsu" ar duatlonu, tad ir iespējams tev patiks mūsu jaunākā "fīča" aktīvās atpūtas triatlons, kur tu vari izvēlēties 3 aktivitātes ko vēlies darīt.

Aktivitātes:


 • Pārgājiens – pa ceļiem, mežiem, takām un brikšņiem
 • Laivošana / supošana – pa upēm un ezeriem
 • Kalnu velosipēds – pa ceļiem un meža ceļiem
 • Elektriskais bezceļu velosipēds – pa ceļiem, meža ceļiem, takām.

Pasākuma ilgums – varam saorganizēt gan dažu stundu, gan dienas, gan arī vairāku dienu Piedzīvojumu: • 1 diena – no dažām stundām līdz pilnai dienai. Piemēram, dažas stundas laivo, bet pēc tam laid ar elektrisko velosipēdu. Vai arī sākumā pārgājiens un tad laivošana. Kombinācijas ir dažādas un vari izvēlēties sev vēlamāko. Papildus inventāram un maršrutam pēc vēlmēm varam parūpēties par transportu (uz / no), ēšanu.
 • 2 un vairāk dienas – daudzdienu duatlona Piedzīvojums. Ir iespējams vienu dienu darīt vienu aktivitāti un citā otru vai arī vienā dienā apvienot abas aktivitātes darot katru pa dažām stundām un tieši tāpat arī pārējās dienas – darīt vienā dienā abas izvēlētās aktivitātes. Izvēle ir tavās rokās, tāpēc atliek tikai sākumā izdomāt cik stundas vai dienas tev būs pasākums, vēlamās aktivātes un tad mēs pēc tā sastādīsim maršrutu. Bez jau konkrētās aktivitātes papildus pēc vēlmēm varam parūpēties par transportu (uz / no), ēšanu un nakšņošanu pēc izvēles (kempings, viesu māja, telts atpūtas vietā ar ugunskuru utml.)

Visām tūrītēm nodrošinām savu grupas vadītāju, kas ar jums būs gan priekos, gan bēdās līdz pasākuma beigu zvans mūs šķirs.

Piedzīvojumi ārpus Latvijas

Mēs šo daudzo gadu laikā esam bijuši Piedzīvojumos gandrīz visos kontinentos – sākot no braukšanas ar kabrioletiem pa Floridu, kāpšanu saulrietā uz Makču Pikču Peru, līdz nakšņošanai teltīs Āfrikas džungļos un ēšanu no vienas bļodas kopā ar vietējiem Āzijā, tāpēc varam tev un tavam uzņēmumam saorganizēt individuālu Piedzīvojumu – saulainu, sniegotu, pārgājienu, ar velo, ar moto vai ūdenī, uz ūdens, zem ūdens. Piedzīvojumu pielāgosim tev un tavām vēlmēm un tas var būt saplānojams jebkuram komforta līmenīm un grūtības pakāpei. Var būt viegls ar gulēšanu pie pludmales un sānu sauļošanu, un tas var būt grūts ar svīšanu kā cūkai rāpjoties kādā vulkānā. Bet nu protams var arī tā pa vidu jeb viss balansā – nedaudz pludmalīte un kāda elpu aizraujoša aktivitāte. Tu mums izstāsti vēlamos datumus, ilgumu (dienu skaitu), aptuvenās intereses (vēlmes), budžetu un tad mēs tālāk sastādam individuālu programmu balstoties uz šīm prasībām. Viss ir tik vienkārši kā izklausās.

Ko mēs tev un tavam uzņēmumam varam nodrošināt?

Ja izvēlēsies kādu no šiem piedāvājumiem tepat Latvijā, Baltijā vai tālu ārpus mūsu skaistās zemes robežām, tad varam tev piedāvāt šādas lietas:


 • Transports nokļūšanai uz Piedzīvojuma sākumu un atpakaļ no tā. Tas var būt gan mazais minibusiņš, gan lielais autobuss, gan lidmašīna, gan prāmis, gan vilciens, gan mocis, gan dirižabls.
 • Nometnes vietu ar visu nepieciešamo ekipējumu ēšanai, gulēšanai, atpūtai. Jebkuram no pasākumiem būs nepieciešama vietiņa, kur nedaudz atvilkt elpu, kaut ko uzēst vai pat nakšņot.
 • Nakšņošanu viesu namos, kempingos, viesnīcās, villās, būdās pie vietējiem. Daudzvienu Piedzīvojumos parūpēsimies par tavu miegu pēc tavām vēlmēm.
 • Ēšanu sākot ar uzkodām un ja vajadzēs arī vakariņas pie Gordona Remzija. Savos lokālajos Piedzīvojumos cenšamies izmantot vietējo Cēsu mājražotāju produkciju, kas nav veikala plauktos – aliņš, maizīte, dārzeņi un uzkodas. To visu saorganizējām no saviem draugiem un paziņām, ko esam pārbaudījuši un paši lietojam daudzu gadu garumā. Ļoti kvalitatīvi un mega garšīgi. Ēdienkarti ir iespējams pielāgot arī diētas un alerģiskajām prasībām, tāpēc varam būt arī veģetāriešiem, vegāniem, glutēna, laktozes un pārējiem “friendly” (draudzīgi).
 • Inventāru tavai vēlamajai aktivitātei. Mums ir savs inventāra stoks (noliktava). Savas laivas, savi supu, savi velo, savi elektrovelo un pat savi VESPA rolleri, kurus ik pa laika piedāvājam kādā izbraucienā. Piedāvājam arī ekipējuma (apģērbs, telts, guļamlietas) nomu, bet ja gribās savu, tad mums ir sadarbība ar lielākajiem outdoor veikaliem Latvijā, kuros par patīkamām cenām tavi darbinieki varēs iegādāties ekipējumu (apģērbs, telts, guļamlietas), ja tāds būs nepieciešams.
 • Foršu un pielāgotu Piedzīvojuma plānu pēc individuālajām pasūtītāja vēlmēm. Mūsu svarīgājais atalgojums ir apmierināts klients, tāds kas nāk klāt un saka “Paldies, tas bija tik nenormāli forši” un tikai tad mantiskais atalgojums, tāpēc visos savos plānos un aktivitātēs ieliekam sirdi, dvēseli un kreiso nieri.
 • Profesionālus Piedzīvojumu grupas vadītājus. Mūsu grupu vadītāji ir savas jomas profesionāļi, tāpēc no džungļiem tevi izvedīsim ārā neapēstu.
 • Transporta biļešu rezervešanu nepieciešamības gadījumos. Esam plānojuši transportu visā pasaulē – iespējamus un neiespējamus, ar ērtībām, bez ērtībām, vilcieniemm uz jumta vai auto kravas nodalījumā pie vistām.

Piedāvājumu varam pielāgot jebkuram izturības un komforta līmenim – viegls, vidējs, grūts. Varam sataisīt tā, lai tas būtu pa spēkam tiem, kas nevar uzkāpt pirmajā stāvā un varam arī saorganizēt tiem, kas skrien maratonus katru dienu pirms brokastīm. Un vēl pasākums būs tik neformāls un čomisks kā šis apraksts. Mēs cenšamies visam pieiet neformāli un izdomāt foršas atmiņā paliekošas fīčas gluži tāpat kā mūsu Piedzīvojumi, tāpēc gatavojies tam, ka kaut kas varētu būt ārpus standartiem un vispārpieņemtajām normām.

Izmaksas

Piedzīvojuma izmaksas būs ļoti atkarīgas no tā ko vēlies pasākumā un kur vēlies pasākumu. Loģiski, ka vietējie pasākumi būs lētāki, bet tālie pasākumi dārgāki. Mums patīk tas ko mēs darām un tāpēc NECENŠAMIES "nāsī" iesūkt baigo "piķi" ar uzpūstām izmaksām, bet Piedzīvojuma cena ir atbilstoša ieguldītajam darbam un par savu darbu vēlamies saņemt kaut kādu atlīdzību, nu kā jau mēs visi. Ja mēs tevi ieinteresējām un vēlies uzzināt sīkāk, tad sazvanāmies – parunāsimies un tad būs aptuvena nojausma gan par to cik tas maksā, gan arī par to varētu kopā sadarīt.

BET vienmēr ir patīkami zināt aptuvenās izmaksas, tāpēc šeit vari aplūkot kas APTUVENI varētu sanākt Piedzīvojumiem tepat tuvumā:


 • Pārgājiens 19eur / pers
 • Supošana 29eur / pers
 • Laiva 39eur (2pers, jo laivas ir divvietīgas)
 • Kalnu velosipēds 39eur / pers
 • Elektriskais kalnu (MTB) velosipēds 49eur / pers
 • Elektriskais bezceļu velosipēds 49eur / pers
 • Ēšanas izmaksas no 10eur/pers par ēdienreizi, bet tas ĻOTI atkarīgs no tā ko vēlēsies

Cenai papildus klāt jārēķina grupas vadītāja pakalpojumi (10eur/h), kurš nāk komplektā ar izstrādātu Piedzīvojuma plānu. Kvalitātes un drošības labad lielākām grupām jārēķinās ar vairāk kā 1 grupas vadītāju. Šīs augstāk minētās cenas ir norādītas par 1 dienu, ja ir vismaz 10 personas un attālums no Rīgas līdz 100km, ja attālums ir lielāks par 100km, tad klāt jārēķina 30eur uz katriem 100km. Ir iespējams Piedzīvojums arī mazākam personu skaitam, bet tad mums jāsarunā precīzāk kas un kā.

Tev nav izvēles zvani +371 2 93 43 132 un pa e-pastu saņemsi mūsu… piedāvājumu 🙂 Ja kautrējies zvanīt, tad vari arī uzrakstīt Whatsapp +371 29 343 132 vai e-pastu, bet telefoniski būs ātrāk, ērtāk un saprotamāk sarunāt.