fbpx
Ieeja klientiem

Mēs esam Piedzīvojumu ceļojumu dēkaiņi un organizējam Piedzīvojumus visā pasaulē - sākot no pārgājiena tepat Cēsu mežos līdz ekspedīcijai Amazones lietusmežos. Daži no Piedzīvojumiem ir viegli ar komfortiņu, bet daži ļoti traki, kur vienīgais komforts ir tualetes papīrs pieticīgā daudzumā vai spainis ar ko nomazgāties.

Uzskatām sevi par Piedzīvojumu profesionāļiem un arī savas ikdienas gaitas pavadām pie dabas, tieši tāpēc mums ir "Piedzīvojumu vēstniecība" Cēsīs, lai būtu tuvāk dabai un pēc 5min brauciena ar velo varētu būt mežā kādā skaistā vietā.

Piedzīvojumos un dažādos nestandarta ceļojumos esam laiduši jau ļoti sen, un izdomājām piedāvāt tajos pievienoties jebkuram interesentam, tādā veidā kļuvām par pirmajiem Latvijā, kas sakā organizēt un piedāvāt Piedzīvojumu ceļojumus plašākai auditorijai tos padarot pieejamus ikvienam, kas vēlas izlauzties no ikdienas komforta un paskatīties uz pasauli nedaudz savādākā skatījumā nevis caur smalkas viesnīcas vai ērta un moderna autobusa loga.

Mūsu Piedzīvojumi nav domāti visiem un tas ir tikai normāli, jo mēs katrs esam savādāks. Mums katram ir savas intereses un ne vienmēr tās sakrīt, tāpēc savos aprakstos cenšamies bliezt iekšā visu bez samākslotības, lai tos izlasot tu varētu saprast, vai mūsu Piedzīvojumi tev der vai arī mums tomēr nebūs pa ceļam. Mums nav galvenais notirgot Piedzīvojumu jebkuram, bet gan piedāvāt tos tiem, kuriem tas varētu patikt.

Piedzīvojumos cenšamies piedāvāt izbaudīt pēc iespējas autentiskāku vidi un tā parasti ir ne tā ko rāda smalkos katalogos vai tūrisma bukletos, tas ir caur vietējo acīm braucot ar nedaudz sagrabējušu autobusu, kurš tehnisko apskati ir redzējis iespējams vēl pirms Kristus dzimšanas, tas ir caur vietējo ēdienu, kurš ir NEREĀLI garšīgs neskatoties uz to, ka mūsu PVD darboņiem liktu izplest acis, tās ir vietējās naktmītnēs, kur dušas vietā ir spainis, durvju vietā ir aizslietnis, bet jumta vietā ... ir forši, ka nelīst lietus uz galvas :)

Nav jau viss arī tik traks - ir arī Piedzīvojumi, kur cenšamies dzīvot komfortiņā un baudīt baltu podu nevis caurumu grīdā, bet vairāk mēs koncentrējamies uz Piedzīvojumiem, jo atmiņas un stāstus veido emocijas un izkāpšana ārpus komforta zona. Piedzīvojums sākas tur, kur beidzas komforta zona.

Par vienu no mūsu trakākajiem Piedzīvojumiem, kur Indijā laižam ar tuk-tukiem ir uzņemta dokumentālā filma "Ar tuk-tukiem pa Indiju", kura 2020. gada oktobrī tika demonstrēta Forum Cinemas un citos kinoteātros visā Latvijā, bet šobrīd to var redzēt Go3 platformā. Tā ir filma, kas vislabāk ataino mūsu būtību un mūsu aktivitātes. Tā ir filma, kura parāda, ka mūsu Piedzīvojumos viss notiek bez filtra un cenzūras. Mēs mākam aiziet patusēt vietējā klubiņā, mākam respektēt vietējo kultūru un mākam arī sagādāt prieku kādam no Jums.
Ja arī tu vēlies iepazītīt citu kultūru, citu ēdienu, citu vidi kaut kur tālēs zilajās ejot pārgājienā, dodoties ekspedīcijā, apmeklējot kādu tropisku paradīzi, laižot ar motorolleriem matiem plīvojot vējā vai vienkarši izejot tepat Latvijā kādā svētdienas pārgājienā, tad būsim priecīgi tev to parādīt no nedaudz savādāka skatu punkta nekā ieraksts.

Piedzīvojumi sākas šeit, jau kopš 2012. gada un turpinās vēl joprojām.

Tiekās Piedzīvojumos,
Raimonds Šūpulnieks - Piedzīvojumu veidotājs, plānotājs un idejas kūrētājs

Galerija