fbpx
Ieeja klientiem
Brīvo siržu aktīvās brīvdienas
Velo Tinderis
Atrodi savu otru pusi aktīvajā atpūtā
 • Jūnijs 2024

  29.06 - 30.06.2024

  Jau 8 puikas no 9

  (vēl 1 puikas)

  Jau 9 meitenes no 9

  (vēl 0 meitenes)

 • 2

  dienas

 • 145 €

  piedzīvojuma cena

 • 95 €

  Cena ar atlaidi

 • 95 €

  145 €

 • Grūtība (Viegls)

 • Pieteikties

  Pirmā iemaksa: 25 €

 • Velo Tinderis (27-42): Rāznas ezers
 • 2

  dienas

 • 95 €

  145 €

 • Grūtība (Viegls)

 • Pieteikties

  Pirmā iemaksa: 25 €

  • Velo Tinderis (27-42): Rāznas ezers
 • 2

  dienas

 • 145 €

  piedzīvojuma cena

 • 95 €

  Cena ar atlaidi

 • Grūtība (Viegls)

 • Pieteikties

  Pirmā iemaksa: 25 €

Kas tas ir?

Nebeidzamas sarakstes iepazīšanās aplikācijā. Tad beidzot ar sakarīgāko aizej uz Tinder randiņu un saproti, ka galīgi nav pa ceļam. Internetā likās daudz kopīga, bet te nu nesaies - viņam ir sieva vai viņai vīrs, un vispār viņam / viņai nemaz nepatīk braukt ar velo, bet sēdēt pie TV ar aliņu un čipšiem - kārtējā laika izšķiešana un tāpēc jādzēšas ārā no tā stulbā Tindera. Līdz atkal pēc kāda laika šī aplikācija kā tāds bumerangs ir atpakaļ tavā telefonā dodot tai jau desmito iespēju - pildi aprakstu, paplašini rādiusu, lai paķertu papildus arī svaigu gaļu, lādē smukākas bildes un apburtais loks ir atgriezies. Tu esi atpakaļ Tinderī, lai pēc n-tajiem randiņiem dzēstos ārā un turpinātu visu no sākuma.

Tāpēc mums ir piedāvājums aktīvām brīvajām sirdīm iepazīties aktīvā pasākumā pie dabas. Būsim brīvi puikas un brīvas meitenes vecuma diapozonā no 27 līdz 42 gadiem, kas pavadīs brīvdienas kopā pa dienu laižot iepazīšanās velo braucienā pie dabas, bet vakarā ar pirtiņu un jumtu virs galvas, kā arī nelielu savstarpējo ballīti. Pat tad, ja tev neizdosies šajā pasākumā atrast otru pusīti, tad būsi aktīvi pavadījis brīvdienas ar foršiem cilvēkiem un ieguvis duci labus draugus.

Šajā Piedzīvojumā mēs laidīsim 2 dienu velo izbraucienā no Ludzas līdz Rāznas ezeram, kur būs mūsu naktsmājas ar visām foršajām lietām, lai šo atlikušo dienu un vakaru padarītu vēl foršāku, bet pēc tam nākošajā dienā baudīsim pašu Rāznas ezeru un tālāk ripināsim uz Rēzekni. Prieki 2 dienu garumā.

Šis velo brauciens notiek ar moderniem elektro velo, tāpēc lai piedalītos šajā velo braucienā nav jābūt profesionālim vai īpašai sagatavotībai, kā arī nav nozīmes cik esi jauns, vecs, sagrabējis vai kādā krāsā ir tavas apakšbikses. Šis brauciens ir paredzēts ikvienam, kuram ir vēlme uzsēsties uz velo un to ripināt baudot neaprakstāmi skaisto ainavu apkārt, jo tu pats varēsi izvēlēties sev ērtāko distanci un tempu.

Kāpēc mēs to sakām? Tāpēc, ka bieži no potenciālajiem braucējiem dzirdam tekstu: "Es jau neesmu nekāds baigais velo braucējs". Tev nav jābūt baigajam velo spec-nazim, lai piedalītos šajās velobrīvdienās. Tā ir iespēja iemīlēt nedaudz garāku velo distanču braukšanu kā vienkāršajam homo-sapiens, kurš pārsvarā staigā uz divām kājām un sasniegums jau ir aizmīt vasarā līdz Jūrmalai. Nebaidies pievienoties, tu tāds nebūsi viens. Der vienīgi zināt, ka šajā velo Piedzīvojumā noguruma brīžos tev NEBŪS pavadošais transports kas brauks pakaļ un vedīs mājās, bet nāksies izmantot vietējo sabiedrisko transportu kas vairumā vietu būs pieejams, bet ja nebūs, tad būs nedaudz jāpabrauc līdz pieturai vai vilciena stacijai.

Dažreiz liekas, ka elektro velo ir tikai priekš slinkajiem un tā nav nekāda štelle, bet ir pavisam pretēji. Tā ir NEREĀLI laba štelle un vienreiz pamēģinot tu vairs negribēsi kāpt virsū savam parastajam velo. Velosipēds nebrauks tavā vietā, tev ir jāminās un jābrauc tieši tāpat kā ar parasto velosipēdu, bet tas tev atvieglo mīšanos, kad tas ir vajadzīgs. It īpaši to var novērtēt tad, kad ir kāds kāpums, jo kalniņos var "easy" uzmīties, lai tālāk turpinātu braudīt braucienu. Brauciens ar elektro velo ir DAUDZ baudāmāks. Nepārliecinājām? Iedomājies, ka brauc pa superīgu ceļu un priekšā tev kalns, bet tev ir pilnīgi vienalga, jo elektro velo motors tev palīdz uzmīties kalnā tieši tāpat kā brauktu lejā no neliela kalniņa. TAS IR FATASTIKO!!!

TRīS iemesli, kāpēc pievienoties:

 1. Iespēja atrast savu lielo mūža mīlestību
 2. Aktīvas brīvdienas tepat Latvijā pie dabas
 3. Elektriskie velo

RīgaLudzaRāznas ezersRēzekneRīga

Kāds ir aptuvenais plāns?

 • 1. diena

  Satiekamies Rīgas stacijā (orientējoši plkst. 09:00), saliekam velo vilcienā, ieņemam labākās vietas un ar vilcienu dodamies uz Ludzu, kur sākas mūsu velo Tindera Piedzīvojums. Pa ceļam iepazīšanās, čipši, siermaizes un viss pārējais kas nedaudz atsit klases ekskursiju - mūsu AMAZING Piedzīvojums ir sācies. Pēc aptuveni 4h izkāpjam Ludzas stacijā, lecam uz velo un dodamies izbraucienā pa Latgales lauku ceļiem uz Rāznas ezera pusi.

  Esam jau nedaudz sapazinušies, tāpēc jau varam nepiespiesti sākt baudīt viens otra kompāniju un lēnām minot runāties. Ir vasara, tāpēc ir silts, ziedošanas pļavas un pa kādam Latgales ezeram, kurā pa ceļam nopeldēties. Pēc aptuveni 35km kas laika izteiksmē ir paņēmuši ap 3-4h esam nokļuvuši mūsu pasākuma bāzītē pie Rāznas ezera - viesu nams ar pirti un jumtu virs galvas saldam miegam, bet kurš nu plāno gulēt ar tik foršu kompāniju. Ok, pāris stundas jāpaguļ kaut arī ir forši, ir jautri un gulēšana tiek atlikta par vairākām stundām. Kāds kaut kur pazūd tumsā, kāds vēl atlaiž, bet pirmā diena ir pagājusi.

 • 2. diena

  Ceļamies, uzēdam brokastis un ap plkst. 10:00 startējam otrās dienas izbraucienā, kas mūs ved apkārt Rāznas ezeram uz Rēzekni. Šodien nedaudz lielāks gabaliņš un jāveic 45km kas aizņem ap 5h un pēcpusdienā kāpjam vilcienā, lai dotos atpakaļ uz Rīgu. Rīgā esam vakarā ap astoņiem (atkarībā no vilciena grafika un ierašanās laika) un laižam katrs savās ikdienas gaitās. Ir jaunas iepazīšanās, ir jauni draugi un ir pamats turpinājumam.

 • Plāns ir tikai aptuvens un tajā var gadīties izmaiņas, bet kopumā tas būs tāds, kā ir aprakstīts augstāk.

Kas ir elektro velo?

Mūsu e-velo ir elektriskais kalnu (MTB) velosipēds, kas ir speciāli paredzēts un izcils braukšanai gan pa ceļiem, gan arī mazākiem ceļiem un meža takām. Tas ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai tavas brīvdienas būtu baudāmas visos iespējamos veidos. Esam dzirdējuši mītu, ka tas domTas nav domāts priekš slinkatiem un tā nav nekāda štelle, bet ir pavisam pretēji. Tā ir NEREĀLI laba štelle un vienreiz pamēģinot tu vairs negribēsi kāpt virsū savam parastajam velo. Velosipēds nebrauks tavā vietā, tev ir jāminās un jābrauc tieši tāpat kā ar parasto velosipēdu, bet tas tev atvieglo mīšanos, kad tas ir vajadzīgs. It īpaši to var novērtēt tad, kad ir kāds kāpums, jo kalniņos var "easy" uzmīties, lai tālāk turpinātu braudīt braucienu. Brauciens ar elektro velo ir DAUDZ baudāmāks. Nepārliecinājām? Iedomājies, ka brauc pa superīgu ceļu un priekšā tev kalns, bet tev ir pilnīgi vienalga, jo elektro velo motors tev palīdz uzmīties kalnā tieši tāpat kā brauktu lejā no neliela kalniņa. TAS IR FATASTIKO!!!

Ko mēs ēdīsim un kur mēs našņosim?

Piedzīvojumā nakšņosim un vakarēsim komfortā - viesu mājā. Tas nozīmē, ka pēc superīgas dienas mēs nakti pavadīsim zem jumta un mīkstās gultas. Un bonuss tam visam pirtiņa. Amazing vakariņš ar savējiem. BOMBA!

Ēšanai pa dienu izmantosim vietējos veikalus, līdzpaņemtās maizītes vai ceļmalas cafe piedāvājumu kas nu kuram šķitīs piemērotākais un ērtākais. Pasakains pikniks kādā skaistā vietā? Yes, tas būs. Vakarā dosimies vakariņās uz kādu foršu ēstuvīti vai kopistiski pagatavosim, skatīsimies pēc situācijas un kopistiskajām vēlmēm.

Ko man vēl vajadzētu zināt?

Piedzīvojumā tu droši vari doties arī viens pats, jo mēs tev neprasīsim mistiskas piemaksas par vienvietīgu numuriņu tikai tāpēc, ka mēs tev nevaram atrast istabiņas biedru vai citu dīvainu atrunu. Tieši otrādi, ļoti daudzi brauc vieni paši un tādā gadījumā tev būs iespējams iepazīties ar jauniem draugiem 😉

Ja ir vēlme čīkstēt un būt īgnam par sīkumiem, tad šis nebūs īstais Piedzīvojums, jo tas bojā gan mikroklimatu grupā, gan garastāvokli pārejiem grupas biedriem, tāpēc mēs savos Piedzīvojumos vēlamies redzēt pozitīvus ceļotgribētājus. Grupas vadītājs "neauklēsies" ar kaprīzajiem cilvēkiem, bet tos vienkārši ignorēs, lai laiku veltītu tiem, kas vēlas baudīt Piedzīvojumu. Grupa ir maziņa, kas parasti izvēršas par ļoti draudzīgu kompāniju un tāpēc "kasīties" gribētājiem tajā nebūtu īstā vieta.

Papildus iesakām izlasīt biežāk uzdotos jautājumus.

Biežāk uzdotie jautājumi:

 • 1. Kādu attālumu ir iespējams nobraukt ar elektro velo?

  Tas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem - no braucēja svara, no braukšanas stila un no reljefa. Ja būsi vieglāks, tad motoram būs nepieciešama mazāka jauda un baterija tērēsies mazāk līdz ar to varēsi nobraukt vairāk, bet ja būsi smagāks, tad būs pretējs efekts un elektro motoram būs nepieciešama lielāka jauda kā rezultātā attālums būs mazāks. Tieši tāpat ar reljefu, jo kalni mazāki, jo attālums lielāks, jo kalni lielāki, jo attālums mazāks. Un pats pēdējais ir braukšanas stils, mūsu elektro velo ir 3 režīmi - ekonomiskais, vidējais un sporta. Ar ekonomisko nobrauksi vairāk, ar sporta mazāk. Vidēji rēķinot elektro velo var nobraukt ar vienu uzlādi 80-100km un tas nozīmē, ka mēs esam aprēķinājuši, lai tu dienas maršrutu varētu nobraukt izmantojot elektro velo spēku. Ja tomēr velo izlādējas, tad tas nenozīmē, ka paliec ceļa malā, bet gan vari to mīt kā jebkuru parasto velo, vienīgi nebūs elektro motora palīdzība.

 • 2. Ko darīs, ja elektro velo beigsies baterija?

  Ja elektro velo izlādējas baterija ar to ir iespējams turpināt braukt minoties paša spēkiem gluži kā ar parastu velosipēdu. Vienīgi pats velosipēds ir nedaudz smagāks nekā parastais velo un tāpēc pati braukšana var šķist nedaudz grūtāka.

 • 3. Vai ir iespējams braukt pa lietu un dubļiem?

  Mūsu elektro velo ir speciāli paredzēts braukšanai pa ne pārāk piemērotiem ceļiem un neceļiem. Arī lietus tam netraucēs.

 • 4. Vai elektro velo ir kādi ierobežojumi?

  Mums ir pieejami vīriešu un sieviešu velosipēdi. Katram no tiem ir ierobežojumi. Piemēram, svara ierobežojums. Tiem maksimālais pieļaujamais svars ir 95kg vīriešiem un 85kg sievietēm, tāpēc ja esi smagāks par šo svara ierobežojumu 95kg (vīriešu) vai 85kg (sieviešu), tad diemžēl mūsu velo brīvdienu Piedzīvojumā piedalīties nevarēs. Minimālais svara ierobežojums nav. Otrs ierobežojums ir augums. Mūsu velosipēdi ir piemēroti braucējiem ar auguma diapozonu 155-195cm. Tas nozīmē, ja tavs augums ir mazāks par 155cm vai esi garāks par 195cm, tad mūsu elektro velo tev nederēs un arī diemžēl mūsu velo brīvdienu Piedzīvojumā piedalīties nevarēs.

 • 5. Cik lielu somu / bagāžu varu ņemt līdz?

  Mūsu velosipēdi ir aprīkoti ar 20L izmēra velosomu (10kg kravnesība) un kur varēsi salikt visas velobrauciena laikā nepieciešamās mantas, bet ja būs nepieciešama papildus vieta, tad noderēs neliela mugursoma ar max izmēru 10L. Mēs gulēsim komfortablās naktsmītnēs ar tekošu siltu ūdeni, tāpēc nepieciešamības gadījumā drēbes būs iespējams izmazgāt. Laikapstākļiem šajā gadalaikā vajadzētu būt siltiem, tāpēc tev nebūtu nepieciešamas līdz siltās jakas un drēbes. Arī pārtiku nevajadzēs vest līdz, jo maršruta tuvumā būs gan veikali, gan ēstuves, tāpēc būs gan kur uzpildīt dzeramo ūdeni, gan paēst. Velobrauciena laikā katrs pats vedīs savas mantas BEZ pavadošā transporta vai busiņa un tāpēc iesakām kārtīgi padomāt cik daudz bagāžu vēlies ņemt līdz.

 • 6. Kā ar COVID?

  Mēs cilvēkus nešķirojam un katra paša atbildība ir potēties vai nepotēties, tāpēc arī katram pašam jāuzņemas atbildība par sevi. Protams, viss notiks tā, lai tas nav pretlikumīgi. Ņem vērā arī to, ka tev ir jāizvērtē sava pašsajūta un ar vīrusa pazīmēm šajā aktivitātē piedalīties nevarēs.

 • 7. Kā pieteikties Piedzīvojumam?

  Braucienam var pieteikties mūsu mājas lapā spiežot uz pogas "PIETEIKTIES" un aizpildot pieteikuma formu, kas atrodas zem Piedzīvojuma apraksta. Tā kā interesenti ir daudzi, bet reālie braucēji nav visi, tad Piedzīvojuma dalības apstiprināšanai ir nepieciešams avansa maksājums. Avansa maksājuma lielums ir atkarīgs no konkrētā Piedzīvojuma. Apmaksājot šo avansu tev tiek apstiprināta vieta Piedzīvojumā. Atsakoties no dalības Piedzīvojumā avansa maksājums netiek atmaksāts kā arī netiek pārcelts cita brauciena dalības apstiprināšanai.

 • 8. Cik ilgi es varu domāt, ja vēlos pieteikties?

  Domāt var tik ilgi, kamēr ir pieejamas brīvas vietas. Pēc tam varēs turpināt domāt, bet braucienā vietas vairs nebūs.

 • 9. Kā notiek līguma parakstīšana?

  Fiziska līguma parakstīšana nenotiek. Piesakoties Piedzīvojumam pēc pieteikuma formas aizpildīšanas un pirms apmaksas veikšanas ir iespējams iepazīties ar Piedzīvojuma līgumu un nepieciešamības gadījumā arī to saglabāt. Avansa rēķina apmaksa ir apstiprinajums šim attiecīgajam Piedzīvojuma līgumam.

 • 10. Vai ir iespējams līgumu parakstīt klātienē?

  Nē nav iespējams, jo mēs ĻOTI bieži laiku atrodamies piedzīvojumos ārpus Latvijas (skatīt mājas lapā Piedzīvojumu sarakstu). Vēl ik pa laikam starp Piedzīvojumiem mūs var sastapt Cēsīs.

 • 11. Kad es saņemšu detalizētāku plānu?

  Detalizētāks plāns nekā norādīts mājas lapā dalībniekiem netiek piedāvāts, tāpēc gatavoties pārsteigumiem, jo tā taču ir foršāk 😉

 • 12. Vai ir vēl kaut kas svarīgs?

  Brauciena mikroklimats un foršums lielā mērā ir atkarīgs no pašiem braucējiem, tāpēc ja tev patīk meklēt kašķi vai “pačakarēt prātu” organizatoriem un pārējiem brauciena dalībniekiem, tad šis brauciens nebūs domāts tev. Mums iepriekš ir gadījušās pāris īgnas tantes, kas visiem izbesīja, tāpēc ja arī tu nekontrolē savu garastāvokli – NEBRAUC! Grupas vadītājam VIENMĒR ir taisnība (pat ja nav) un tāpēc, ja esi nolēmis pievienoties tev nāksies viņu klausīt.

Apmaksas nosacījumi:

• Depozīta maksājums piesakoties 25EUR (personai) vietas rezervēšanai.

• Otrais maksājums 35EUR (personai) jāveic 7 dienu laikā pēc depozīta apmaksas un ne vēlāk kā līdz Piedzīvojuma sākuma datumam.

• Pilns atlikušais maksājums jāveic ne vēlāk kā 14 dienas pirms Piedzīvojuma sākuma datuma.

Tā kā mēs saņemam ĻOTI daudz pieteikumus, bet reālie braucēji nav visi, tad vieta tiek apstiprināta un rezervēta tikai pēc depozīta apmaksas.

Vecuma ierobežojumi:

• Minimālais Piedzīvojuma dalībnieka vecums 27 gadi.

• Maksimālais Piedzīvojuma dalībnieka vecums 42 gadi.

Cik tas maksā?

Ja pieteiksies tagad, tad tev būs iespēja pievienoties mums šajā fantastiskajā Piedzīvojumā būs ar atlaidīti un dalības maksa ir 95 EUR. Vēlāk Piedzīvojuma dalības maksa būs 145 EUR, arī sarunāt vairs pa lēto nevarēs. Cenā ietilpst viss zemāk aprakstītais. Vietu skaits braucienā ir ĻOTI ierobežots, tāpēc neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi 😉

Pirmā iemaksa piesakoties Piedzīvojumam 25EUR

Piedzīvojuma cenā IR iekļauts:

 • 2 dienu elektro velo Piedzīvojums
 • Elektro velo noma
 • Velo ķiveres noma
 • Instruktāža braukšanai ar elektro velo un tehniskais atbalsts brauciena laikā
 • Viesu māja ar pirti
 • Grupas vadītāja atbalsts grūtos un prieka brīžos
 • Velobrauciena plānošana un plāna izstrāde

Papildus izmaksas:

 • Vilciens uz Ludzu un atpakaļ no Rēzeknes
 • Dzērieni, ēdieni un uzkodas

* Mēs neesam kompleksā tūrisma pakalpojuma sniedzēji, tāpēc piesakoties ir jāveic depozīta maksājumi par Piedzīvojuma organizēšanas daļu, bet atlikušais maksājums par visiem pārējiem saistītajiem pakalpojumiem un izdevumiem ir jāveic Piedzīvojumā uz vietas.